Zwolnienie lekarskie. Wizyta online ze specjalistą

Elektroniczna Dokumentacja Medyczna

Zwolnienie lekarskie uzyskane online jest szybką formą, dzięki której można bez udania się do gabinetu lekarskiego otrzymać potrzebną dokumentację w trakcie choroby lub choroby dziecka. Jak zdobyć zwolnienie lekarskie dzięki e-Wizycie? Sprawdź platformę haloDoctor.

 

Konsultacje telemedyczne

 

Wizyty i konsultacje medyczne online umożliwiają szybkie kontakty ze specjalistami różnych dziedzin medycyny. Już ponad 40 specjalistów konsultuje pacjentów na platformie haloDoctor:

 

 

Jak uzyskać zwolnienie w trakcie choroby

 

Wejdź na platformę haloDoctor i zapisz się na wizytę telemedyczną. Zgodnie ze swoimi dolegliwościami/ schorzeniami wybierz specjalistę do którego chcesz się zapisać. Następnie wybierz datę i godzinę e-Wizyty. Opisz dokładnie swoje dolegliwości w formularzu pacjenta.

 

Jeśli chcesz otrzymać zwolnienie lekarskie ze względu na chorobę, która właśnie się rozpoczęła i potrzebujesz dodatkowej erecepty na leki – poinformuj o tym specjalistę.

 

Możesz otrzymać erecepty na leki Rp, Rpw oraz leki recepturowe. 

 

Bez wychodzenia z domu możesz uzyskać zwolnienie lekarskie:

 

 

Weekend i nagłe przypadki

 

Szybkie uzyskanie zwolnienia lekarskiego gwarantowane także w trakcie weekendu i w godzinach wieczornych -np. w nagłych infekcjach jest bardzo pomocną funkcjonalnością haloDoctor, ponieważ nie wymaga od pacjentów korzystania z Nocnej i Świątecznej Pomocy Lekarskiej lub z Pogotowia Ratunkowego – wtedy kiedy sytuacja nie jest na tyle pilna.

Korzystaj z porad lekarskich na haloDoctor u uzyskaj zwolnienie lekarskie online!

 


 

haloDoctor.pl – Zwolnienie lekarskie. Wizyta online. e-Wizyta. L4 podczas wizyty online. Konsultacja telemedyczna. 

Lekarz onlinee-Wizytae-LekarzL4zwolnienie lekarskiee-ZwolnienieeZLA