Erecepta - ile kosztuje wypisanie erecepty online?

Elektroniczna Dokumentacja Medyczna

Wygodnie, oszczędzając czas i pieniądze, a także komfortowo. Właśnie tak można uzyskać ereceptę za pośrednictwem Internetu, a wszystko to dzięki platformie haloDoctor.pl. Ile dokładnie kosztuje taka pomoc i dlaczego w ogólnym rozrachunku często jest tańsza, aniżeli osobista wizyta w gabinecie lekarskim?

 

Tania erecepta od zaledwie 49 zł

 

Koszt e-Wizyty, dzięki której można poprosić lekarza specjalistę o wypisanie erecepty, rozpoczyna się od zaledwie 49 zł. To niska kwota biorąc pod uwagę, jak bardzo wygodne jest to rozwiązanie oraz fakt, że można zrobić to bez wychodzenia z domu, w niemalże dowolnie wybranym przez siebie momencie. Często wiele osób potrzebuje jej jak najszybciej, a dzięki e-Wizytom realizowanym tego samego dnia, także jest to możliwe. Taka opcja istnieje również w weekendy oraz święta.

 

Erecepta oraz konsultacja

 

Jeśli pacjent stale przyjmuje lekarstwa i kontynuuje leczenie, wówczas przepisanie leków online to najlepsze rozwiązanie. Możliwy jest jednak jeszcze wariant, gdy oprócz preparatu medycznego pacjent chce skonsultować swój problem, by dowiedzieć się więcej o leczeniu. Dzięki haloDoctor.pl oczywiście również jest to dostępne, choć wówczas e-Wizyta będzie nieco droższa i dłuższa. Jej koszt można jednak w łatwy i szybki sposób sprawdzić klikając w typ usługi lub godzinę jej realizacji.

 

Ile na tym oszczędzę?

 

Choć za e-Wizytę w celu pozyskania erecepty trzeba zapłacić, to koszt ten jest niewspółmiernie niższy, aniżeli zasoby, które trzeba by poświęcić, aby pozyskać ją osobiście. Mówimy tu nie tylko o czasie spędzonym na oczekiwanie w gabinecie lekarskim (w skrajnych przypadkach nawet kilka godzin), ale również czasie poświęcanym na dojazd. W przypadku tego ostatniego największy problem mają mieszkańcy mniejszych miejscowości doświadczający znacznie utrudnionego dostępu do usług lekarskich.

 

By udać się do lekarza wiele osób potrzebuje również wzięcia godzin wolnych od pracy, co zwłaszcza w przypadku prowadzenia własnej działalności jest ogromną niedogodnością. Jak więc doskonale widać, uzyskanie erecepty poprzez haloDoctor.pl to oszczędność, zarówno czasu, jak i pieniędzy.

 

Już nie musisz poświęcać kilkudziesięciu minut na przygotowanie się, by udać się do lekarza, a potem oczekiwać w poczekalni. Ereceptę uzyskasz sprzed ekranu własnego komputera lub za pośrednictwem telefonu, przy śniadaniu lub w przerwie na kawę w pracy. Dołącz do 200 tys. pacjentów korzystających z haloDoctor.pl i sprawdź, jakie to wygodne.

ereceptaereceptye-Poradae-Lekarz